מעוניינים למצות את היכולת הפיזית שלכם? מחפשים יחס אישי? הגוף שלנו יקר לנו ואנחנו משקיעים מאמץ רב בכדי להתחזק ולהיות במיטבנו. לצורך כך אנו עושים אימונים רבים ודיאטות שונות, אך לעיתים קרובות אנחנו מרגישים שזה לא זה. הסיבות לכך רבות ונובעות בעיקר מהצורך באימון המתאים לצרכים שלנו וזקוקים לדחיפה נוספת להישגים. הדרך הנכונה להשיג זאת היא באמצעות אימון אישי המתבצע כשעוד זוג ידיים נמצא אתנו לחיזוק, הכוונה  הגוף ותמיכהלאמן
בכדי להגיע להישגים לא מספיק לאמן את השרירים ועלינו להשתלט גם על הראש. זהו אולי "השריר" הכי מוזר שיש לנו ועליו נידרש לעבוד קצת אחרת. שחרור וחשיבה נכונה מנטרלים את ההתנגדויות הפנימיות שלנו ומאפשרים לנו לפעול בנחישות ובקלות לקראת השגת המטרות שלנו.
עבודה נפשית הכרחית להתפתחות שלנו ותוך זמן קצר הדברים נראים הרבה יותר קלים וברורים. מעבודה רוטינית ומעיקה על הגוף אנו מתחילים לגלות שאנו נהנים מכל רגע ומשתוקקים ליותר. אין פה קסם, אלה גיוס אפקטיבי של הכוחות הנפשיים שלנו לביצוע התרגול עד להשגת מטרותינו וקביעת מטרות חדשות באמצעות אימון אישי.
להוריד במשקל
כמעט כל אחד יכול לשלוט במשקל שלו ורק המעטים והנחושים מצליחים, פשוט כי זה לא קל להוריד במשקל ולשמור על המשקל החדש קשה אף יותר. אנחנו עושים הכול בכדי לרדת במשקל – מקצצים במזון עתיר קלוריות, הולכים לישון מוקדם ומתאמנים. אך ככל שאנו מתקדמים כך האתגר גדל והקונפליקט מתעצם. באיזשהו זמן מגיע שלב השבירה, אם בארוחה המשפחתית או כי נעשינו עסוקים ואין לנו חשק להתאמן. זה השלב שבו המאמן האישי שלנו נותן את הטון ומזכיר לנו לחזור לתלם. לאחר שנסיים "לקטר" ונחזור לשגרת דיאטות ואימונים, נודה למאמן שהיה בשבילנו ברגעים הקשים.
משתקמים מפציעות
אימון אישי בעזרת מאמן מוסך עוזר לנו להשתקם גם מפציעות. לאחר פציעה מתעוררות לא מעט בעיות גופניות הכוללות חולשת שרירים, כאבים קשים ובעיות יציבה. טיפול מדויק בבעיות מנטרל את מעגל הפתולוגיה ואת הסבל ומאפשר חזרה מהירה לשגרה.
כשהמטפל שלכם מומחה גם לפילאטיס שיקומי, דיקור סיני ואורטופדי, יש לכם אפשרות לקבל יותר. במרכז לוטוס אתם יכולים לקבל מגוון רחב של טיפולים פרטניים לצד אימון אישי ממוקד ממאמני כושר ומטפלים מנוסים הפועלים יחדיו להשגת המטרות הבריאותיות שלכם. למידע נוסף על מאמן אישי במרכז לוטוס, צרו קשר עכשיו במספר 1234567 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

qtq80-hLgbaA

Next Steps...

This is should be a prospective customer's number one call to action, e.g., requesting a quote or perusing your product catalog.

gabi